Тест смартфона LG Optimus G: гарний практично у всіх
Зовні майже всі елементи смартфона LG Optimus G повторюють особливості інших телефонів компанії, але при цьому LG Optimus G виглядає зовсім інакше, набагато досконаліше.
Навіть створюється враження, що він створений іншою компанією. Багато в чому це ж можна сказати і про внутрішній начинці смартфона. Претензій до нього практично немає, вірніше він має «стандартні» для топових смартфонів недоліки, а саме:
- використання Micro-SIM карт;
- відсутність слота microSD;
- незмінний акумулятор.
В принципі всі вони обумовлені тим, що зробити смартфон з великим екраном тонким можна лише забезпечивши його достатню жорсткість, яка виключає наявність всіляких кришок і засувок. А екран у LG Optimus G великий, цілих 4,7 дюйма, що в поєднанні з товщиною всього в 8.45 мм. робить його візуально майже плоским.
Враження посилюється тонкої хромової окантовкою трохи нижче верхньої межі, яка ще більше краде товщину пристрою. Смартфон доступний тільки в чорному кольорі, вся передня панель накрита захисним склом Gorilla Glass 2. Також склом покрита майже вся задня поверхня чорного кольору з візерунковою текстурою Crystal Reflection, яка ненав'язливо грає квітами і приховує сліди пальців на телефоні.
Таким чином, смартфон виглядає дуже добре, хоча це і призвело до вище перерахованих мінусів. Але далі підуть тільки плюси.
Органи управління та роз'ємиВся передня панель телефону закрита монолітним захисним склом, є тільки віконце для 1,3-мегапіксельною (720p) фронтальної камери у верхньому правому куті. На правій бічній стороні телефону розміщена кнопка включення живлення/блокування екрану. На верхній кромці розташований 3,5 мм роз'єм для навушників. На лівій бічній стороні «гойдалка» збільшення/зменшення гучності, а також висувна кришка, яка приховує мікро-SIM-слот . Нижня кромка несе тільки один MicroUSB / порт MHL. На задній панелі телефону розташована лінза 13-ти мегапіксельною камери і світлодіодний спалах: Экраи і розміри Optimus G став тонше, ніж його попередник Optimus 4X HD. Його висота всього 8,45 мм в порівнянні з 8,9 мм для Optimus 4X HD. Також він став легше, хоча розмір екрану у них однаковий - 4,7 дюйма.
Збільшилася і дозвіл екрану - 1280 × 768 проти 1280 × 720 що трохи збільшило щільність пікселів - до 319 пікселів на дюйм. Крім того сам екран, крім дуже хорошою яскравості 420 ніт став менше бліковать на сонці (хоча раніше накритий глянсовим склом Gorilla Glass 2). Секрет в технології Zerogap, яка усуває повітряний зазор між плівками оксиду індія (indium oxide (ITO) film), який присутній у всіх нинішніх ємнісних сенсорних екранах. При використанні технології Zerogap для зменшення висоти екрану і ліквідації зазору, який створює паразитні відображення (а це відблиски і зниження реального контрасту екрану) один з шарів ITO наноситься безпосередньо на захисне скло.
4,7 » екран дійсно хороший. Завдяки технології Zerogap сенсорний шар розміщений прямо усередині панелі, що дозволило зробити телефон трохи тонше, і при цьому зображення на екрані стало трохи ясніше. Візуально кольори на екрані дуже яскраві, а зображення різке і добре читається в будь-яких умовах.
Процесор і пам'ять В сучасних смартфонах є як правило два процесора - комунікаційний і універсальний. У випадку з Optimus G процесор всього один, вірніше процесор, який всключает в себе відразу і логічну і комунікаційну частина. Optimus G став першим смартфоном на чотириядерному процесорі Qualcomm S4 Pro SoC (APQ8064) працює на частотах до 1,5 ГГц. До його складу відразу входить модуль LTE 2 і графічне ядро Adreno 320 GPU, так що це самий потужний і універсальний на сьогодні процесор «все в одному», завдяки чому смартфон Optimus G знаходиться в групі лідерів у всіх тестах. Цьому ж сприяє і 2 Гб оперативної пам'яті, що дуже непогано. Камера
Камера Optimus G також покращилася в порівнянні з попередниками. Збільшилася дозвіл до 13 Мпікс і покращилася якість знімків. Особливо збільшилася якість передачі деталей в затемнених областях знімків. Але в цілому камера в умовах слабкого освітлення знімає не дуже добре, як втім і майже всі смартфони. Спалах при цьому майже не допомагає. Також в напівтемряві погано працює автофокус.
Але при денному освітленні або при яскравому штучному камера працює дуже добре.
Приклад зйомки при денному освітленні:
При штучному освітленні Optimus G знімає дуже добре. Мало яка інша камера може так само чітко витримати баланс білого в цих умовах:
Приклад зйомки в умовах поганої освітленості:
Шуми помітні, і в основному це дрібні деталі сильно розмиті.
Батарея і якості голоси: претензій немає
Смартфон здатний надати вам близько 5:50 годин серфінгу в Інтернет при повній яскравості екрану. Не рекорд, але дуже близько до нього. При максимальній потужності сигналу безупинно розмовляти можна більше десяти годин. При здійсненні дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони якість голосу завжди було гарним. Єдиний недолік - «бляшаний» призвук гучного зв'язку, але це вже плата за компактні розміри.
Висновок:LG Optimus G гарний практично у всьому. Він тонкий, має гарний інтерфейс і яскравий екран, швидкий і при цьому довго працює від батареї, але використовує Micro-SIM і нерасширяемую внутрішню пам'ять.
LG Optimus G: заявлені і протестовані параметри
Протестований з Android 4.1.2 з LG Optimus UI 3,0 Керівництво - Магазин додатків
Google Play Процесор Qualcomm S4 Pro APQ8064 Процесорні ядра 4 ядра Тактова 1500 МГц Основна пам'ять 2,048 МБайт SAR 0,43 Вт / кг Батарея: Час розмови 10:19 годин Батарея: онлайн
5:49 годин Акумулятор: час зарядки 3:04 годин Акумулятор: ємність 2100 маг Акумулятор: змінний немає Вага 145 грам Розміри 132 х 69 х 10 мм WLAN 802.11n/g/b/a GSM діапазони частот Quad Band EDGE та UMTS: прийом даних 42,2 Мбіт / с UMTS: відправка даних 5,8 Мбіт / с Video Phone WLAN і UMTS Сенсорний екран Ємнісний (мультитач) Сенсорний екран: чуйність відмінно Дисплей: Тип LCD Дисплей: Розміри 61 х 102 мм Дисплей: Розмір екрану 4,7 дюйма Дисплей: Роздільна здатність 768 x 1280 пікселів Дисплей: Щільність пікселів 319 пікселів на дюйм Дисплей: Кількість квітів 16777216 кольорів Дисплей: Світловідбиваючий контраст
6,3:1 Дисплей: яскравість навколишнього світу 332 кд / м 2 Дисплей: Контраст шахматці
163:1 Запис голосу та Профілі та Пам'ять 25641 MB Слот карти пам'яті, USB
USB 2.0 USB роз'єм Micro-USB роз'єм USB: час для передачі 100 МБ 13 з SIM-слот мікро-SIM Bluetooth 4,0 (з A2DP) Камера: Дозвіл 13,1 мегапікселів Камера: мін. відстань Макро
6 см Камера: Автофокус так Відеокамера резолюції 1080 х 1920 пікселів, ТВ-вихід HDMI через MicroUSB (MHL) Музичний плеєр: формати MP3, WMA, AAC Вихід для навушників 3,5 мм Відеоплеєр так FM-радіо З RDS-Навігація: GPS приймач та GPS: перепозиціювання 5 секунд Benchmark: 1,0 Browsermark - Benchmark: 2,0 Browsermark 1457 пунктів Комплект поставки
USB-кабель, дротова гарнітура, інструкція користувача на CD
P.S. Ось так CHIP тестує смартфони: